Jeśli blog był dla Ciebie inspiracją: wyrażam zgodę na kopiowanie, cytowanie, wykorzystywanie i przetwarzanie jego treści i zdjęć pod warunkiem, że o to zapytasz, podasz mój blog jako źródło i BĘDZIE TO UŻYCIE NIEKOMERCYJNE! Izoldka17
niedziela, 26 września 2010

Zakładka z rybkami skończona i prezentuje się tak: :)

 

Następna zakładka już w produkcji. Narazie niewiele widać, bo strasznie mnie irytuje niezliczona ilość ćwierć-krzyżyków. Koloru to moja inwencja twórcza ;)

 

Koralikowo powstał foletowy komplet - naszyjnik (4 linki) i bansoletka (3 linki)

************

Zapisałam się na RR u Anety :) Udało mi się to w II turze :) To już kolejny mój debiut w zabawach blogowych :) Teraz tylko czekam na wzór i może już niedługo będę mogła pochwalić się efektami :)

20:08, izoldka17
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 20 września 2010

A piszę dopiero dzisiaj. Jakoś tak się zebrać nie mogłam, a jak już miałam siadać przed kompem to nagle coś innego wypadało zrobić. Ale dziś  już piszę i przedstawiam wszystkie zaległości :)

Najpierw dziękuje za miłe słowa otuchy :*********** Z tatą już wzystko ok, jutro będzie miał operacje - muszą mu "poskładać" lewe udo. Lekarz powiedział, że operacja będzie trudna i długa, ale nie zagrażająca życiu.

Jak  obiecałam: przedstawiam motylka :) Nic wielkiego, ale postępy już widać :)

 

Na razie motyla nie przybywa, bo na tapecie jest inna praca. Na prośbę koleżanki powstaje zakładka z rybkami (2 nitki muliny na niebieskiej 14). A dzięki uprzejmości nieocenionej Babci Vilemoo - mam do niej wzorek.

I tyle na froncie robótowym. Dosyć twórczo spędziłam ostatni weekend pod względem kulinarnym.

U Janeczki na blogu znalazłam przepis na Rafaello. Przepis bardzo prosty (u mnie w sumie większość pracy zrobił mikser :P) ale efekty naprawe smaczne! Polecam :)

Na kilku blogach spotkałam się tez z ciastem "Krówka". Kiedyś sobie obiecywałam, że nigdy, ale to nigdy nie zrobie ciasta z proszku. Ale Wasze opinie na jego temat były tak dobre, że musiałam spróbować :) I faktycznie - pychotka :D I nawet nie jest taki słodki jaki się zapowiadał. Oto moja Krówka :)

07:39, izoldka17
Link Komentarze (2) »
piątek, 17 września 2010

Życie jest wredne.... i dziwne.....

Znów mnie wcieło na chwilę, a to dlatego, że mój tata miał bardzo ciężki wypadek samochodowy. Ale na szczęście co najgorsze już za nami. Teraz w szpitalu tata czeka na operację uda. I poleży jeszcze długo, bo dodatkowa 7 żeber ma połamanych. W sumie obrażeń strasznych nie odniósł - ale załamał się psychicznie i to było w tym wszystkim najgorsze.

Ale już jest wszystko ok - więc nie będę Was zadręczać. Teraz śmigam skontrolować Wasze blogi, a wieczorem postaram się pokazać postępy w motylku :)

 

07:19, izoldka17
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2
O autorze
Zakładki:
1. GALERIA
2. TU ZAGLĄDAM - Robótkowo
3. TU ZAGLĄDAM - Biżuteryjnie
4. TU ZAGLĄDAM - scrapowo
5. TU ZAGLĄDAM - szyciowo
6. KURSY
7. ZAMIENNIKI
8. ZAKUPY
RR Kubuś
RR Ogrody
WSZYSTKO O RR

Licznik odwiedzin:
Online:


ZAPRASZAM!
Hasło = haft
CUKIERKI

30 października


31 października


31 października


31 października


31 października

2 listopada


4 listopada


4 listopada


4 listopada


5 listopada


8 listopada


8 listopada


10 listopada


10 listopada


11 listopada


11 listopada


11 listopada


11 listopada


12 listopada


12 listopada


13 listopada


13 listopada


13 listopada


14 listopada


15 listopada


19 listopada


28 listopada


28 listopada


6 grudnia


6 grudnia


6 grudnia


10 grudnia


20 grudnia


23 grudnia